Agnieszka Włodarczyk ogląda brzuch po porodzie: "Wciąż duży"

2021-08-03 14:05 kp
Agnieszka Włodarczyk
Autor: WBF

Agnieszka Włodarczyk niecały miesiąc temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka niemal do końca ciąży była aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieliła się swoimi zdjęciami i przemyśleniami na temat jej stanu. Gwiazda nie ukrywała, że sporo przybrała na wadze, jednak nie ma zamiaru katować się dietami. Jak wygląda cztery tygodnie po urodzeniu syna?

Agnieszka Włodarczyk to jedna z tych gwiazd, która o swojej ciąży postanowiła mówić w sieci bez lukrowania rzeczywistości. Aktorka, podobnie jak Zofia Zborowska, nie ukrywała, że czas ciąży to nie tylko miłe chwile oczekiwania na powiększenie rodziny, ale i uciążliwości związane z coraz wyższą wagą i kolejnymi ciążowymi dolegliwościami. Gwiazda chętnie też pytała fanki o ich zdanie na temat poznania zwierząt domowych i noworodków czy karmienia piersią.

Teraz Agnieszka Włodarczyk ma już za sobą pierwsze tygodnie w roli mamy. Opieka nad synem jest dla niej oczywiście priorytetem, zresztą gwiazda już dawno temu wypisała się z celebryckiego wyścigu o jak najbardziej płaski brzuch w kilka dni po porodzie. Aga pokazała, jak dziś wygląda jej figura!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Agnieszka Włodarczyk po porodzie

Jutro minie cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch:)Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… za to buty leżą idealnie😅💪#afterpregnancy

- napisała żartobliwie Agnieszka Włodarczyk pod zdjęciem w staniku i spodniach z wysokim stanem.

I nie ma wątpliwości, że fani znacznie bardziej cenią właśnie takie zdjęcia, niż ujęcia z siłowni w czasie połogu. W komentarzach pojawiło się mnóstwo miłych słów.

Super, że się tym dzielisz ❤️ uwielbiam!

Pani Agnieszko wyglada Pani pięknie. A brzuch jest dokładnie taki jak powinien być! ❤️

Piękna PRAWDZIWA Kobieta 🙌👏

Wygląda Pani pięknie Pani Agnieszko ❤️ na forme przyjdzie czas ❤️

- czytamy.

Zobaczcie zdjęcie!