Agnieszka Dygant

i

Autor: AKPA

Agnieszka Dygant - wiek, wzrost, mąż, dzieci, operacje plastyczne, Instagram

Agnieszka Dygant należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Na przestrzeni lat wykreowała prawdziwie kultowe role. Równie mocno, co jej życie zawodowe, internautów zastanawia jej życie prywatne. Sprawdźcie, co musicie o niej wiedzieć.

Spis treści

  1. Agnieszka Dygant - wiek
  2. Agnieszka Dygant - wzrost
  3. Agnieszka Dygant - mąż, dzieci
  4. Agnieszka Dygant - operacje plastyczne
  5. Agnieszka Dygant - Instagram

Agnieszka Dygant - wiek, wzrost, mąż, dzieci, operacje plastyczne: tych informacji na temat aktorki polscy internauci poszukują najczęściej. Prawdopodobnie nie ma w naszym kraju osoby, która nie kojarzyłaby, kim jest ta gwiazda kina. Na przestrzeni lat swojej spektakularnej kariery Agnieszka Dygant odegrała wiele znaczących ról, które, jak chociażby ta tytułowa z serialu Niania, zapisały się na stałe na kartach historii polskiej popkultury. Użytkowników sieci interesuje jednak nie tylko kariery, ale również życie prywatne Dygant. Specjalnie dla was zebraliśmy najważniejsze informacje jej dotyczące i podrzucamy je w jednym miejscu.

Dzień chłopaka - Ewelina pyta i nie błądzi #2

Agnieszka Dygant - wiek

Ile lat ma Agnieszka Dygant? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wiele osób. Ceniona polska aktorka urodziła się 27 marca 1973 w Piasecznie. W tym roku skończyła zatem 49 lat.

Agnieszka Dygant - wzrost

Ile wzrostu mierzy aktorka? To pytanie również nie może pozostać bez odpowiedzi. Według dostępnych w sieci informacji Agnieszka Dygant mierzy 170 centymetrów wzrostu.

Agnieszka Dygant - mąż, dzieci

Agnieszka Dygant była studentką, kiedy po raz pierwszy wyszła za mąż. Wybrankiem aktorki był wówczas Marcin Władyniak. W 2006 roku zdecydowali się na rozwód. Obecnym partnerem aktorki jest reżyser i scenarzysta Patrick Yoka. Para doczekała się syna Xawerego. Chłopiec urodził się 13 marca 2010 roku.

Agnieszka Dygant - operacje plastyczne

Odmieniony wizerunek Agnieszki Dygant zaskoczył internautów. Aktorka powtarzała jednak, że powodem, dlaczego rysy jej twarzy uległy zmianie, był aparat ortodontyczny.

No cóż, starość nie radość, człowiek się też trochę zmienia. Mam 50 lat, wyglądam, jak wyglądam, mam zmarszczki, to chyba widać, więc ja sobie specjalnie jakichś operacji nie robię. Jeśli komuś się to podoba, to fajnie, a jak nie podoba, to też okej. Myślę, że są lepsze tematy niż to, czy ja sobie zrobiłam operację plastyczną, czy nie - powiedziała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Agnieszka Dygant - Instagram

Agnieszka Dygant jest aktywna na Instagramie. Jej nick w serwisie to @agnieszka_dygant_official.