Duży sukces młodych mundurowych z Nowego Sącza

i

Autor: Sławomir Szczerkowski Duży sukces młodych mundurowych z Nowego Sącza

Nowy Sącz

Znowu są najlepsi w Polsce. Brawa dla młodych mundurowych z Nowego Sącza!

2023-06-01 17:15

Wygrali wszystko, co było do wygrania. Młodzi mundurowych z zespołu szkół numer 2 w Nowego Sącza po raz kolejny wygrali Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Konkurs zorganizowano w Zakopanem.

Ekipa z Nowego Sącza pokonała 16 drużyn z całej Polski. Młodzi mundurowi zdobyli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej, ale też w programie dowolnym oraz programie obowiązkowym.

To wielki sukces, który kolejny raz staje się częścią naszej historii. Emocje były ogromne, dlatego tak ważne było opanowanie i skupienie się na tym, co było do zrobienia. To także dla mnie szczególna i wzruszająca chwila, bo po raz trzeci jesteśmy Mistrzami Polski -mówi Sławomir Szczerkowski dyrektor szkoły.

Posłuchaj młodych mundurowych i dyrektora szkoły Sławomira Szczerkowskiego

Drugie miejsce zajęli uczniowie Niepublicznych Szkół ZDZ w Radomiu, a trzecie przypadło przedstawicielom XIV Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. W sumie w ósmej edycji przeglądu wzięło udział 16 zespołów z całej Polski.

Pamiętasz bajki z Polonii 1? Sprawdź, czy rozpoznasz wszystkie tylko po opisie QUIZ

Pytanie 1 z 10
Jego największym zboczeniem były białe majteczki Anny.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Znowu są najlepsi w Polsce. Brawa dla młodych mundurowych z Nowego Sącza!