Ksiązki w bilbliotece

i

Autor: Michał Rejduch Sadecka Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w akcji "Czytaj PL"

Za darmo można przeczytać lub posłuchać książkowe bestsellery

2021-11-09 12:00

Najpopularniejsze książki można za darmo ściągnąć na swój tablet czy smartfon w formie audiobooka lub e-booka. Do końca listopada potrwa akcja „Czytaj PL”, do której włączył się także Nowy Sącz. Do udziału w niej zachęca Sądecka Biblioteka Publiczna.

Najchętniej czytane książki można teraz wypożyczyć bez wychodzenia z domu. Wystarczy smartfon albo tablet i specjalna aplikacja. Trwa kolejna odsłona akcji pod hasłem „Czytaj PL”, dzięki której za darmo można pobrać elektroniczne wersje aż 12 książek, które w ostatnim czasie docenili czytelnicy oraz krytycy.

Biblioteka pod chmurką

Akcja rozpoczyna się 2 listopada i trwa do końca miesiąca, a pobrane w tym czasie publikacje elektroniczne aktywne będą do 6 grudnia 2021 roku. Udział w tegorocznej akcji jest bardzo prosty: wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Woblink z App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL. Po zeskanowaniu kodów można pobierać bezpłatne e-booki i audiobooki z listy 12 dostępnych tytułów – wyjaśnia Marek Rylewicz, dyrektor Sądeckiej Biblioteki publicznej, która promuje akcje.

Akcja "Czytaj PL" od 7 lat promuje czytelnictwo. Nie tylko w Polsce, ale tez za granicą. Przez ten czas skorzystało z niej kilkaset tysięcy osób z 50 krajów świata. Informacje na temat książek, które w tym roku można pobrać w ramach akcji znajdziecie TUTAJ

Źródło: Za darmo można przeczytać lub posłuchać książkowe bestsellery