WOŚP w Nowym Sączu. Można posłuchać koncertów i zabrać bezdomnego psa na spacer [ZDJĘCIA]

2023-01-29 13:25 MR

W Nowym Sączu trwa 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O godzinie 11 na Rynku rozpoczął się koncert, a na scenie występują zespoły muzyczne i trwają licytacje. Na ulicach kwestuje ponad 120 wolontariuszy. Do akcji włączyło się również schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ul. Tłoki, gdzie również nie zabrakło wolontariuszy WOŚP.

Wolontariusze WOŚP Nowy Sącz w schronisku dla zwierząt

Jak co roku Nowy Sącz przyłącza się do orkiestrowego grania. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się akcja, którą zorganizowało schronisko dla bezdomnych zwierząt znajdujące się przy ul. Tłoki. Chodzi o wyprowadzanie na spacer schroniskowych psów. Każdy chętny, kto w niedziele 29 stycznia weźmie azylowego psa na spacer, może również wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wrzucając datek do puszki. Chętnych do pomagania i wyprowadzania psów nie brakuje od samego rana.

POSŁUCHAJ: Uczestnicy akcji wyprowadzania psów ze schroniska na spacer

Koncert WOŚP na Rynku w Nowym Sączu

Na nowosądeckim Rynku poza koncertami zespołów można zobaczyć pokazy ratowników medycznych i strażaków albo odwiedzić food trucki. Zabawa potrwa to do wieczora. O godzinie 20 odbędzie się tradycyjne światełko do nieba.

Źródło: WOŚP w Nowym Sączu. Można posłuchać koncertów i zabrać bezdomnego psa na spacer [ZDJĘCIA]