WOŚP w Nowym Sączu: Finał na Rynku i koncert znanej grupy! Kto wystąpi?

2022-01-17 7:37 MR
Członkowie nowosądeckiego sztabu WOŚP podczas konferencji prasowej
Autor: Michał Rejduch Członkowie nowosądeckiego sztabu WOŚP podczas konferencji prasowej

Po roku przerwy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wraca do koncertu plenerowego. Tegoroczny finał w Nowym Sączu zorganizowany zostanie przed Ratuszem, gdzie stanie scena, na której odbędą się koncerty, licytacje i pokazy grup tanecznych. Nie zabraknie też gwiazdy finału.

110 wolontariuszy i wielki koncert an Rynku w Nowym Sączu

Grupa Pudelsi będzie gwiazdą trzydziestego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu. To już pewne! Na Rynku stanie scena, a na niej od godzin przedpołudniowych odbywać się będą występy zespołów i pokazy. Będzie się działo – zapowiadają członkowie nowosądeckiego sztabu.

Zabytkowe samochody na Rynku w Nowym Sączu z okazji WOŚP

Finał 30. więc musi być na bogato! Na pewno pojawi się scena, na pewno będzie wesoło. Zagrają z nami Pudelsi, którzy będą gwiazdą tegorocznego finału, ale poza nimi na scenie zaprezentują się też lokalni artyści. Wszystkie koncerty zaczną się o 11. Będą pokazy taneczne, ale nie tylko. Wystąpi Kordian i Violka Marcinkiewicz. Atrakcji nie zabraknie również na płycie nowosądeckiego Rynku, gdzie pojawia się zabytkowe samochody, pokazy ratowników i wiele więcej atrakcji — mówi Lech Zwoliński z nowosądeckiego sztabu WOŚP.

W tym roku na ulicach Nowego Sącza pojawi się ponad 100 wolontariuszy z kolorowymi puszkami, ale też terminalami płatniczymi. Nie zabraknie także czerwonych serduszek. Finał WOŚP już 30 stycznia.

Sonda
WOŚP 2023 - czy wesprzesz zbiórkę?
Źródło: WOŚP w Nowym Sączu: Finał na Rynku i koncert znanej grupy! Kto wystąpi?