Wielkie święto Nowego Sącza w amfiteatrze. Co tam będzie się działo?

2021-07-09 8:21 MR
Amfiteatr w Parku Strzeleckim
Autor: Michał Rejduch Amfiteatr w Parku Strzeleckim

Do wielkiego świętowania zaprasza Nowy Sącz. W piątek wieczorem w Amfiteatrze ruszają imieniny miasta. Na scenie wystąpią gwiazdy wielkiego formatu, jak i ci, którzy swoją karierę muzyczną dopiero zaczynają.

Przed nami trzy dni dobrej zabawy. W Nowym Sączu ruszają Imieniny Miasta. W tym roku impreza potrwa od 9 do 11 lipca. Na mieszkańców miasta i turystów będzie czekać kilka koncertów.

Wakacyjny pociąg retro z Nowego Sącza do Chabówki

To będzie takie triduum imieninowe, mianowicie piątek, sobota, niedziela. W piątek mamy Tomka Bulzaka w sentymentalnym koncercie „Czy mnie jeszcze pamiętasz?” pamięci Czesława Niemena. W sobotę mamy gwiazdę tegorocznych Imienin Miasta, czyli zespół Wilki, a w niedziele działania pod szyldem lokalnym, gdzie gwiazda wieczoru będzie grupa Lachersi – mówi Benedykt Polański, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu.

Sonda
Polska. Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?

Poza tym na scenie w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim zobaczymy i usłyszymy w sobotę grupą TFB, a w niedziele Zespół Regionalny Lachy, Promyczki Dobra, Zespół Regionalny Sądeczanie oraz Poinsons

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Wielkie święto Nowego Sącza w Amfiteatrze. Co tam będzie się działo?