Uwaga mieszkańcy gminy Łabowa i Muszna.  Będą utrudnienia na drogach!

i

Autor: Darek Ryś Uwaga mieszkańcy gminy Łabowa i Muszna. Będą utrudnienia na drogach!

region

Uwaga mieszkańcy gminy Łabowa i Muszna. Będą utrudnienia na drogach!

2023-11-14 16:24

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na powiatowych drogach w regionie sądeckim. Tym razem na terenie dwóch gmin. Więcej czasu na dojazd do pracy czy szkoły muszą sobie zarezerwować mieszkańcy części gminu Muszyna Zdrój, a także gminy Łabowa.

Jesień nie zatrzymała prac na drogach powiatowych w regionie sądeckim. Ekipy remontowe pracują w kilku miejscach jednocześnie. Niestety roboty na drogach oznaczają duże utrudnienia, bo niektóre odcinki czasowo muszą być zamykane.

Tak będzie między innymi na terenie gminy Muszyna Zdrój. Właśnie tam zamknięty będzie kawałek powiatowej trasy Żegiestów – Szczawnik – Muszyna. Przez dwa dni 16 i 17 listopada drogowcy będą pracować na ulicy Zazamcze w Muszynie, która jest częścią tej drogi.

W miejscu, gdzie pojawią się ekipy remontowe ulica Zazamcze będzie zamknięta. Prace zaplanowano tam między godziną 7.00, a 17.00. W tym czasie wykonywana będzie warstwa ścieralna nawierzchni. Samochody będą kierowane objazdami.

Czy pamiętasz serial "Polskie drogi"? Sprawdź się w quizie

Pytanie 1 z 10
W jakich latach rozgrywa się akcja serialu?

Kłopoty czekają też kierowców z gminy Łabowa. Tam drogowcy będą pracować na powiatowej trasie Maciejowa - Barnowiec w miejscowości Czaczów, gdzie powstaje nowy most. 15 i 16 listopada między godziną, 7.00, 15.00 wykonywana będzie nawierzchnia na moście i dojazdach. W tym czasie ten fragment drogi Maciejowa Barnowiec będzie zamknięty.

Powiatowy Zarząd Dróg zaznacza jednak, że w jednym i drugim miejscy roboty będą wykonywane pod warunkiem, że pozwoli na to pogoda. W przypadku złej pogody roboty będą przesunięte na kolejne dni.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Uwaga mieszkańcy gminy Łabowa i Muszyna. Będą utrudnienia na drogach!