Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na drogach. Tour de Pologne także u nas!

2021-08-12 12:20 DR
Będą utrudnienia na drogach. Tour de Pologne także u nas
Autor: www.tourdepologne.pl Będą utrudnienia na drogach. Tour de Pologne także u nas

Już 12 sierpnia przez powiat nowosądecki przejedzie peleton międzynarodowego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W ramach czwartego etapu wyścigu, kolarze wystartują z Tarnowa, a na metę przyjadą w Bukowinie Tatrzańskiej.

Podczas tego etapu kolarze pokonają 160 kilometrów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać policjanci. Podczas przejazdu kolarzy należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

W czwartek, 12 sierpnia po południu peleton wjedzie na teren powiatu nowosądeckiego i pokona trasę przez miejscowości Roztoka Brzeziny, Rożnów, Witowice Dolne, Łososina Dolna, Łyczanka, Zawadka oraz Chomranice. Potem kolarze wjadą na teren powiatu limanowskiego przez Kłodne, Męcine, Przyszową, Stronie, Łukowicę, Jastrzębie i Jadamwolę. Później zawodnicy ponownie wjadą na Sądecczyznę i przejadą trasą przez Olszanę, Czarny Potok, Łącko, Czerniec oraz Zabrzeż - mówi Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

Przejazd peletonu przez powiat nowosądecki zaplanowano między godziną 15:00, a 18:00. Na czas przejazdu wyścigu kolarskiego ruch na trasach będzie zamknięty.

Apelujemy do wszystkich osób korzystających z dróg o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom osób kierujących ruchem i zachowanie szczególnej ostrożności - dodaje Justyna Basiaga.

Quiz. Kultowe gry komputerowe. Pamiętasz je z dzieciństwa?

Pytanie 1 z 10
Niezykle popularną grę "Heroes" można zaliczyć do:

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na drogach. Tour de Pologne także u nas!