Uwaga kierowcy! Będą utrudniania na jednej z powiatowych dróg w regionie

2021-08-11 6:23 DR
Uwaga kierowcy.   Dziś prace na powiatowej trasie Nowy Sącz - Florynka
Autor: Maria Olszowska, starostwo powiatowe w Nowym Sączu Uwaga kierowcy. Dziś prace na powiatowej trasie Nowy Sącz - Florynka

Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy, którzy jeżdżą powiatową trasą Nowy Sącz – Florentynka. Dziś, czyli 11 sierpnia zaplanowano tam prace. Niestety wspomniana droga będzie częściowo zamknięta.

Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje, że w 11 sierpnia w godzinach 8.00 – 18.00 będą prowadzone roboty związane z układaniem nowej nawierzchni na drodze powiatowej Nowy Sącz - Florynka.

W związku tymi pracami droga ta będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1575 Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów do szkoły w Królowej Górnej - informuje Maria Olszowska z nowosądeckiego starostwa powiatowego.

Objazdy wyznaczono drogą wojewódzką numer 981 i drogą powiatową Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów.

Drogowcy zaznaczają jednak, że w przypadku gorszej pogody zamknięcie drogi Nowy Sącz – Florentynka będzie przesunięte na 12 sierpnia.

Sonda
Czy powinno się wprowadzać obostrzenia tylko dla niezaszczepionych?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Uwaga kierowcy! Będą utrudniania na jednej z powiatowych dróg w regionie