Uwaga kierowcy. Będą kolejne utrudnienia na drogach powiatowych!

2021-11-30 18:53 DR
Uwaga kierowcy będą kolejne drogowe utrudnienia w regionie
Autor: Darek Ryś

Na dwa dni z drogowymi utrudnieniami muszą się przygotować kierowcy z dwóch gmin w regionie sadeckim. Tym razem z gminy Piwniczna Zdrój oraz Grybów.

Pierwszego i drugiego grudnia między godziną 8:00, a 16:00 będzie zamknięty kawałek powiatowej trasy Królowa Górna - Ptaszkowa – Grybów, która jest w remoncie. Nie przejedziemy prawie 2,5 kilometrowym odcinkiem tej trasy w miejscowości Grybów.

Objazd wyznaczono drogą powiatową Ptaszkowa - Ptaszkowa, drogą krajową numer 28, a także ulicą Węgierską w Grybowie lub drogą wojewódzką 981.

Drogowe utrudniania czekają też kierowców z gminy Piwniczna Zdrój. Drugiego grudnią między godzina 8:00, a 16:00 nie będzie można przejeżdżać fragmentem trasy powiatowej w kierunku Łomnicy. Niestety w tym przypadku nie udało się wyznaczyć objazdu.

Quiz. Skąd się wzięły nazwy miesięcy?

Pytanie 1 z 12
"Lipiec" nazywa się tak z powodu...

Drogowcy zaznaczają jednak, że prace na wspomnianych drogach będą wykonywane tylko przy dobrej pogodzie. Dlatego planowane terminy zamknięcia mogą się zmienić.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Uwaga kierowcy. Będą kolejne utrudnienia na drogach powiatowych!