Policjanci z Nowego Sącza jednego dnia zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn

i

Autor: KMP Nowy Sącz Policjanci z Nowego Sącza jednego dnia zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn

Region

Ukrywali się długo, ale w końcu wpadli. Jednego dnia cztery osoby!

2023-09-29 13:41

Policjanci z Nowego Sącza jednego dnia zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn. Trójka już trafiła do zakładu karnego, z kolei czwarty zatrzymany uwolnił się od kary więzienia, bo szybko opłacił zasądzoną grzywnę.

Zatrzymane osoby były poszukiwane na podstawie nakazów doprowadzenia, które wystawiły sądy. Trzy osoby wpadły na terenie Nowego Sącza.

Podczas weryfikacji w systemach okazało się, że 24-latek ma do odbycia karę 105 dni pozbawienia wolności za kradzież, 48-latek karę 328 dni za to samo przestępstwo, z kolei 27-latek karę 11 miesięcy więzienia za krótkotrwałe użycie samochodu oraz niestosowanie się do orzeczonych środków karnych. Wszyscy zostali przekazani do zakładu karnego w Nowym Sączu - mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Czwarty z poszukiwanych został zatrzymany na terenie Grybowa. 40-latek miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności, ponieważ nie zapłacił grzywny.

Wizja aresztu szybko podziałała na wyobraźnie 40 latka,  bo mężczyzna zapewnił, że pieniądze wpłaci. Po tym jak pokazał dowód wpłaty, uwolnił się od więzienia -  dodaje Aneta Izworska

Jak dobrze znasz miasta i gminy w Świętokrzyskiem? Sprawdź, co o nich wiesz

Pytanie 1 z 10
W którym powiecie znajduje się Święty Krzyż, jedna z największych turystycznych i historycznych atrakcji w regionie?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Ukrywali się długo, ale w końcu wpadli. Jednego dnia cztery osoby!