Trwa remont ulicy Młyńskiej. Kierowcy uważajcie. Rusza kolejny etap prac!

2021-11-06 16:11
Uwaga kierowcy.  Kolejny kawałek ulicy Młyńskiej będzie zamknięty
Autor: Darek Ryś Uwaga kierowcy. Kolejny kawałek ulicy Młyńskiej będzie zamknięty

Uwaga kierowcy z Nowego Sącza. W poniedziałek, 8 listopada rusza kolejny etap prac na ulicy Młyńskiej. Niestety to oznacza kolejne utrudnienia, bo zamknięty będzie kawałek od ulicy Śniadeckich do ronda pod szpitalem.

Kierowcy muszą uważać, bo przy tej okazji zmieniły się też zasady ruchu innych ulicach, które są w rejonie remontowanej ulicy Młyńskiej.

Ulica Matejki od ulicy Długosza będzie ulicą bez przejazdu ze zmianą organizacji ruchu na ruch dwukierunkowy. Ulica Matejki od ulicy Mickiewicza będzie ulicą bez przejazdu ze zmianą organizacji ruchu na ruch dwukierunkowy. Ulica Śniadeckich pozostaje ulicą jednokierunkową z możliwością skrętu w ul. Sierackiego. Ulica Sierackiego będzie ulicą jednokierunkową z możliwością przejazdu od ulicy Śniadeckich do ulicy Kilińskiego, ale uwaga, bo zmienił się tam kierunek ruchu. Wjazd na ulicę Młyńską od strony ronda będzie możliwy tylko i wyłącznie do Szpitala na SOR-informuje Miejski Zarząd Dróg z Nowego Sącza.

Kolejne zmiany w rejonie remontowanej ulicy Młyńskiej
Autor: MZD Nowy Sącz Kolejne zmiany w rejonie remontowanej ulicy Młyńskiej

Remont ulicy Młyńskiej trwa od 25 sierpnia. Prace kosztują ponad 6 milionów złotych. Przy tej okazji będzie też przebudowane rondo pod szpitalem. Finał prac planuje się na grudzień. Urząd miasta zapewnia, że ten termin nie jest zagrożony.

W nowym tygodniu utrudnienia na drogach czekają nie tylko kierowców z Nowego Sącza, ale też z powiatu nowosądeckiego.

Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?

Między 8, a 10 listopada drogowcy pojawią się na powiatowej trasie Berest-Mochnaczka Wyżna. Niestety ta trasa będzie częściowo zamykana dla samochodów.

8 listopada zamknięty będzie odcinek od skrzyżowania z drogą gminną w kierunku miejscowości Izby do granicy miejscowości Czyrna i Mochnaczka Wyżna. Natomiast 9 i 10 w zamknięty będzie przejazd przez Piorunkę oraz Czyrną — informuje Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu. 

Zamknięte odcinki można ominąć drogą krajową numer 75 i drogą wojewódzką numer 981.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Trwa remont ulicy Młyńskiej. Kierowcy uważajcie. Rusza kolejny etap prac!