Tragiczny wypadek podczas załadunku drewna. Policjanci proszą o ostrożność !

2021-06-22 14:06 DR
Tragiczny wypadek podczas załadunku drewna.  Nie żyje mężczyzna
Autor: PSP Nowy Sącz Tragiczny wypadek podczas załadunku drewna. Nie żyje mężczyzna

Policja i prokuratora wyjaśniają przyczyny poważnego wypadku, do którego doszło podczas załadunku drewna w lesie w miejscowości Bilsko. Nie żyje 51-letni mieszkaniec Sądecczyzny.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór. Podczas wykonywania prac związanych z załadunkiem drewna na specjalistyczną przyczepę, która była spiętą z ciągnikiem.

Z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn doszło do zerwania przyczepy od ciągnika, wskutek czego przyczepa stoczyła się ze skarpy przygniatając 51-latka. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna zmarł na miejscu - mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z Łososiny Dolnej i Nowego Sącza oraz biegły sądowy z zakresu techniki samochodowej, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, pojazdu oraz ciała mężczyzny.

Gwara - Sprawdź, czy zrozumiesz, co do Ciebie mówią w innych regionach Polski

Pytanie 1 z 12
Jeżeli ktoś zaproponuje Ci na Warmii i Mazurach "anielskie ruchańce" to znaczy, że...

Czynności wykonywane były pod nadzorem Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu. Przyczyny i szczegółowe okoliczności tego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Tragiczny wypadek podczas załadunku drewna. Policjanci proszą o ostrożność !