Ruszył remont kolejnej ulicy w Nowym Sączu. Tym razem w samym centrum miasta!

2021-06-17 17:06 DR
Ruszył remont ulicy Hoffmanowej.  Prace potrwają miesiąc
Autor: Dariusz Ryś Ruszył remont ulicy Hoffmanowej. Prace potrwają miesiąc

Do kolejnego remontu w mieście muszą się przyzwyczaić kierowcy i mieszkańcy. Tym razem fachowcy zabrali się za ulicę Hoffmanowej. To krotka, ale ważna ulica w mieście, bo łączy Rynek z ulicą Pijarską.

W planach jest remont nawierzchni jezdni, chodnika, a także sieci, które biegną pod ziemią. Remont niestety oznacza duże utrudnienia, bo ulica Hoffmanowej jest zamknięta. Prace w tej części miasta potrwają około miesiąca.

Ulica Hoffmanowej zyska nowy asfalt i chodniki. Nowy Sącz cały czas pięknieje – mówi prezydent miasta Ludomir Handzel.

Mówi Jakub Pędzich z urzędu miasta Noweg Sącza

To już kolejny remont, który mocno utrudnia życie kierowcom. Drogowcy pracują też na ulicy 29 Listopada. Tam zamknięty jest cały odcinek. Od ulicy Nawojowskiej do Wyspiańskiego. Remont ulicy 29 Listopada ma się zakończyć w sierpniu.

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?

Na tym jednak nie koniec, bo jeszcze w wakacje ma ruszyć remont ulicy Młyńskiej. Tam utrudnienia też będą spore, bo przy tej okazji będzie też przebudowane skrzyżowanie ulicy Bulwar Narwiku – Krańcowej – Kilińskiego. Powstanie tam nowoczesne i bezpieczne rondo.

W tym roku w Nowym Sączu ma też ruszyć remont ulicy Nawojowskiej. Prace będą tam podzielone na kilka etapów, bo do remontu wybrano kawałek od skrzyżowania z ulicą Grodzką do cegielni w Zawadzie. Razem to prawie 3 kilometry.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Ruszył remont kolejnej ulicy w Nowym Sączu. Tym razem w samym centrum miasta!