Rusza remont ulicy Młyńskiej

i

Autor: Darek Ryś Rusza remont ulicy Młyńskiej

Rusza remont ulicy Młyńskiej. Kierowcy, przygotujcie się na objazdy

2021-08-25 7:47

Rusza remont jednej z najbardziej zniszczonych ulic w centrum Nowego Sącza. Od środy będzie ona zamknięta dla kierowców na odcinku od skrzyżowania z ulicą Długosza do skrzyżowania z ulicą Śniadeckich. Jakie objazdy czekają kierowców?

Rusza pierwszy etap remontu ulicy Młyńskiej w Nowym Sączu. Objazdy będą prowadzone: • od strony ronda – ulicami Kilińskiego, Husarską, Rejtana i Długosza, • od strony ul. Długosza – ulicami Rejtana, Husarską i Kilińskiego - organizacja ruchu przewiduje możliwość przejazdu z ul. Rejtana przez ul. Śniadeckich w stronę ronda.

Zostaną wprowadzone następujące zmiany w organizacji ruchu na ulicach sąsiednich: • ul. Matejki od Długosza - będzie ulicą bez przejazdu ze zmianą organizacji ruchu na ruch dwukierunkowy, • ul. Matejki od ul. Mickiewicza - będzie ulicą bez przejazdu ze zmianą organizacji ruchu na ruch dwukierunkowy, • ul. Śniadeckich – pozostaje ulicą jednokierunkową z możliwością skrętu w ul. Młyńską tylko w stronę prawą, • wjazd na ul. Młyńską od strony ronda – możliwy tylko i wyłącznie do Szpitala na SOR.

Ulica Hoffmanowej w Nowym Sączu po remoncie

Dojazd do Szpitala w pierwszym etapie robót będzie możliwy od ul. Śniadeckich oraz od ronda (skrzyżowanie ul. Kilińskiego, Bulwar Narwiku, Krańcowej i Młyńskiej).  W kolejnym etapie ma być zatknięty następny odcinek ulicy od skrzyżowania z ul. Śniadeckich do ronda. W planie jest także przebudowa samego ronda przy szpitalu. Ma tam powstać nowoczesne rondo turbinowe, przejścia dla pieszych i dla rowerzystów.

Sonda
Czytasz bloga Kasi Tusk "Make Life Easier"?
Źródło: Rusza remont ulicy Młyńskiej. Kierowcy, przygotujcie się na objazdy