Psy ze schroniska w Nowym Sączu będą miały nowy wybieg. Wiemy, kiedy będzie gotowy!

2021-04-15 12:17 MR
psy ze schroniska
Autor: Joanna Otto Psy ze schroniska w Nowym Sączu będą miały nowy wybieg

Bezdomne zwierzęta ze schroniska w Nowym Sączu dostaną nowy wybieg. Budowa ruszy tak szybko, jak pozwoli na to pogoda. Do budowy wybiegu dożył się każdy, kto kupił specjalny kalendarz. Były też aukcje i licytacje. Przeczytaj, kiedy będzie gotowy nowy wybieg!

Czekają aż stopnieje śnieg i zabierają się do pracy. W najbliższym czasie ma ruszyć budowa dużego wybiegu dla bezdomnych psów, które przebywają w schronisku w Nowym Sączu przy ulicy Tłoki. Podczas różnych akcji charytatywnych udało się zebrać na ten cel kilkanaście tysięcy złotych. W budowie mają pomóc wolontariusze.

Jak uchronić przed kleszczami siebie i swojego psa?

W tej chwili mamy prace organizacyjne, złożyliśmy zapytania do różnych firm o ceny materiałów. Mamy w tej chwili kilkanaście tysięcy złotych, zatem na materiały nam wystarczy. O pomoc poprosimy wolontariuszy, którzy nam pomogą w montażu siatki. Na razie ziemia jest skuta lodem, więc czekamy na odwilż i będziemy zaczynać. Myślę, że do dwóch, góra trzech tygodni prace powinny ruszyć – wyjaśnia Joanna Otto, kierownik schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Sączu.

Sonda
Czy spodziewasz się czwartej fali zachorowań na COVID-19?

Wybieg znajdzie się tuż przy schronisku od strony wałów nad Dunajcem.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Psy ze schroniska w Nowym Sączu będą miały nowy wybieg. Wiemy, kiedy będzie gotowy!