Coding Night 2022

i

Autor: ZSEM w Nowym Sączu Coding Night 2022

Nowy Sącz

Przed nami nocny maraton programowania "Coding night". Można się złagszać

2023-11-14 7:32

Młodzi programiści znowu powalczą o nagrody. Przed nami kolejna Coding Night – czyli wielka noc programowania, którą organizuje Zespół Szkół Elektryczno – Mechanicznych z Nowym Sączu. Zadanie nie będzie łatwe, bo w czasie jednej nocy zespoły będą musiały stworzyć grę albo aplikację.

Nowy Sącz. Coding Night po raz czwarty

Ruszyły zgłoszenia do Coding Night. Po raz czwarty nocne zawody w programowaniu aplikacji i gier organizuje Zespół Szkół elektryczno – mechanicznych w Nowym Sączu. Bardzo często konkurs dla młodych twórców jest początkiem wielkiej kariery, a ich aplikacje wykorzystają największe firmy w regionie. Do maratonu programistycznego mogą się zgłaszać zespołu trzy i czteroosobowe.

WSB-NLU w Nowym Sączu buduje akademik

Zadania jak co roku uczestnicy poznają w dniu zawodów. Do wyboru będą mieć jedno z trzech zadań. Są one tak skonstruowane, żeby mieli pewien przekrój możliwości wyboru tego, co potrafią zrobić. Uczestnicy powinni wykazać się umiejętnościami programowania, znajomością grafiki komputerowej i pracy w grupie – mówi Tomasz Liber z Zespołu Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu, który koordynuje zawody.

Chętni mogą się zgłaszać jeszcze do piątku, 17 listopada. Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziecie TUTAJ. Na najlepszych czekają nagrody. Wielka noc programowania już z 1 na 2 grudnia.

Źródło: Przed nami nocny maraton programowania "Coding night". Można się złagszać