Przed nami największy festiwal rowerowy w Małopolsce! Będą targi sprzętu i zawody sportowe

2022-05-16 12:35 MR
Małopolska Joy Ride Festiwal
Autor: Materiały prasowe Małopolska Joy Ride Festiwal

W weekend od 20 do 22 maja w Kluszkowcach koło Nowego Targu odbędzie się Małopolska Joy Ride Festiwal. Na imprezie zaplanowano targi sprzętu, w których udział weźmie prawie 50 wystawców, a zawodnicy z całego kraju rywalizować będą w 10 różnych dyscyplinach rowerowych. Na cały weekend organizatorzy szykują całą masę atrakcji!

Największe w Polsce targi sprzętu rowerowego

Małopolska Joy Ride Festiwal to impreza, która słynie z największych w Polsce targów sprzętu, na których rowerowi pasjonaci mogą przetestować rowery i akcesoria. W tym sezonie, poza konkretną flotą rowerów testowych, w miasteczku festiwalowym stanie kilkadziesiąt namiotów, w których uczestnicy znajdą odzież rowerową, ochraniacze, kaski i akcesoria. Rowerzyści będą mogli porozmawiać z przedstawicielami poszczególnych marek i jeśli tylko zapragną, dowiedzą się wszystkiego o nowinkach technologicznych dostępnych na rynku.

Jak przygotować rower do sezonu wiosennego

Zawody, atrakcje i szkolenia

Dla zawodników oraz rowerzystów kochających rywalizację organizatorzy zaplanowali 10 różnych dyscyplin dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Będą między innymi szybkie zjazdy stromą trasą, ściganie się w dwójkach, czy konkurs na najwyższy skok z rowerowej skoczni. W programie są też zawody w jeździe bez łańcucha, czy na najlepszą figurę wykonaną w powietrzu w locie z dużej skoczni. Poza oficjalnymi konkurencjami organizatorzy zadbają również o dodatkowe atrakcje takie jak mini konkursy, wycieczki i szkolenia. Wstęp na teren miasteczka i udział w atrakcjach jest w pełni darmowy. Program imprezy znajdziecie TUTAJ www.joyride.pl, n

Czy zdałabyś test na kartę rowerową?

Pytanie 1 z 10
Droga dla rowerów to:
Źródło: Przed nami największy festiwal rowerowy w Małopolsce! Będą targi sprzętu i zawody sportowe