Ponad 360 gramów marihuany i mefedronu w rękach policjantów

i

Autor: KMP Nowy Sącz Ponad 360 gramów marihuany i mefedronu w rękach policjantów

region

Ponad 360 gramów marihuany i mefedronu w rękach policjantów

2023-11-20 16:00

Sądeccy policjanci, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 360 gramów marihuany i mefedronu. Zatrzymano też dwie osoby, które usłyszały zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Na początku listopada w jednej z miejscowości do kontroli drogowej policjanci zatrzymali samochód, którym podróżowały dwie osoby. W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze znaleźli pudełko z krystaliczną substancją, natomiast podczas późniejszych przeszukań pomieszczeń mieszkalnych, zabezpieczyli susz roślinny zapakowany w workach foliowych.

W komendzie po dokładnym zważeniu i sprawdzeniu narkotesterem, okazało się, że było to łącznie ponad 305 gramów marihuany i blisko 60 gramów psychotropowego mefedronu - mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Mieszkańca Nowego Sącza oraz mieszkankę gminy Krynica-Zdrój zatrzymano. Oboje usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Kto napisał tę lekturę? Przetestuj w quizie swoją pamięć ze szkolnej ławki!

Pytanie 1 z 10
Arcydzieło literatury zaliczane również do kanonu lektur szkolnych, "Mistrza i Małgorzatę" napisał:

Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Ponad 360 gramów marihuany i mefedronu w rękach policjantów