Opóźnienia w remoncie ul. Młyńskiej. Kiedy nią przejedziemy?

2022-02-07 13:53 MR
Ulica Młyńska w remoncie
Autor: Darek Ryś Ulica Młyńska w remoncie

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla kierowców. Nieco dłużej niż planowano, poczekają oni na otwarcie ulicy Młyńskiej w Nowym Sączu. Są opóźnienia na budowie.

Dlaczego są takie opóźnienia?

Dłużej niż planowano, potrwa przebudowa ulicy Młyńskiej w Nowym Sączu. Zgodnie z planem prace miały się tam zakończyć w grudniu, ale tak się jednak nie stało. Prace nadal trwają, a kierowcy muszą nadal jeździć objazdami. Wszystko przez pandemię koronawirusa, ale też zimową aurę. Niektórych prac nie można wykonywać przy niskiej temperaturze. Władze miasta i tak są pełne optymizmu, bo do tej pory udało się sporo zrobić…

Świąteczne iluminacje w Muszynie

Od ulicy Długosza do ul. Śniadeckich już wykonano infrastrukturę podziemną w 95 procentach, podbudowę i warstwy jezdni w stu procentach. Na drugim odcinku od ulicy Śniadeckich do ronda jest jeszcze do wykonania infrastruktura podziemna, chodniki, zatoki postojowe i jezdnia – informował podczas ostatniego spotkania online z mieszkańcami Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Sonda
Czy prace remontowe, rolne, związane z naprawą maszyn, są zawsze bezpieczne?

Kiedy zakończą się prace?

Remont ulicy Młyńskiej w Nowym Sączu zaczął się 25 sierpnia. Odnowiony będzie cały odcinek od Długosza do ronda przy szpitalu, które też będzie przebudowane. Prace mają się zakończyć w pierwszym półroczu tego roku.

Źródło: Opóźnienia w remoncie ul. Młyńskiej. Kiedy nią przejedziemy?