On okradał nastolatka, ona wszystko nagrywała.  Teraz oboje staną przed sądem

i

Autor: KMP Nowy Sącz On okradał nastolatka, ona wszystko nagrywała. Teraz oboje staną przed sądem

Nowy Sącz

On okradał nastolatka, ona wszystko nagrywała. Teraz oboje staną przed sądem

2023-11-20 12:40

Mimo, że są dopiero nastolatkami, to już mają poważne problemy z prawem. Chodzi o 16 latka, który zaczepił i okradł nieletniego chłopca, a także o 16 letnią dziewczynę, która wszystko nagrywała telefonem komórkowym. Oboje staną teraz przed sądem.

Nowy Sącz. 16-latek pobił i okradł 14-latka, a jego koleżanka to nagrała. Sprawą zajmie się sąd rodzinny

Do szokujących scen doszło kilka dni temu w Nowym Sączu. W pobliżu jednej z galerii handlowych, 16-latek zaczepił przechodzącego obok budynku 14-letniego chłopca i zażądał od niego pieniędzy. Przyparł go do ławki, a kiedy znalazł w jego odzieży portfel, wyciągnął z niego pieniądze.

Całą sytuację nagrała koleżanka 16-latka, która widząc, co robi chłopak, nie zareagowała, a wręcz była tym rozbawiona.

Kiedy film odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych, 16-latek i jego 15-letnia koleżanka zgłosili się na policje. Również rodzice pokrzywdzonego przyszli poinformować policjantów o tym, co się stało i złożyć zawiadomienie.

To jednak sprawy nie kończy. Mimo że nastolatek oddał pokrzywdzonemu skradzione pieniądze, to wszystkie zgromadzone przez policjantów materiały będą przekazane do wydziału rodzinnego i nieletnich sądu rejonowego w Nowym Sączu, który zdecyduje o dalszym losie nastolatków.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Trudne słowa na literkę „z”. Tylko najlepsi erudyci znają ich znaczenie!

Pytanie 1 z 10
„Zanokcica” to:

Komendant Policji w Nowym Saczu podziękował uczniom ZS nr 1 [GALERIA]

Podłożyła bombę w centrum. W mieszkaniu miała szokujące zdjęcia
Źródło: Szokujące sceny pod galerią w Nowym Sączu. 16-latek zaatakował 14-latka, a jego koleżanka wszystko nagrywała! [WIDEO]