rodzina

i

Autor: www.pixabay.com

Obóz przetrwania dla rodzin i zajęcia ze specjalistami. Sursum Corda rusza z nowym projektem

2021-08-26 14:00

Rodziny z regionu sądeckiego, limanowskiego i gorlickiego będą miały okazję do nietypowej integracji, ale też do fachowej pomocy. Stowarzyszenie Sursum Corda ruszyło z nowym projektem, który ma pomóc w budowaniu relacji i więzi rodzinnych. O co chodzi?

Darmowe wyjazdy na wycieczki, obóz przetrwania, ale też spotkania z psychologami, logopedami, czy mediatorami. Między innymi z tego będą mogły skorzystać rodziny, które zapiszą się do projektu „Szczęśliwi rodzice, szczęśliwych dzieci”. Zajęcia mają ruszyć już niebawem. Głównym celem jest wspieranie rodzin i wspólna integracja.

Raport z anteny 26.08, godz.10

Jest to cykl różnych wydarzeń, które skierowane są do rodzin. Maja one poprawić kondycje rodzin, służyć budowie relacji. Będą specjalne warsztaty skierowane do dzieci, rodziców, ale też wspólne integracyjne wyjazdy dla całych rodzin, czy różne formy aktywnego spędzania czasu – mówi Marcin Kałużny, prezes Sursum Corda.

Co najważniejsze, nie ma żadnych kryteriów, do projektu może dołączyć każda rodzina, bez względu na to, jaką liczbę dzieci posiada. Jest za to limit chętnych, którzy mogą wziąć udział w projekcie. To maksymalnie 50 osób. Zapisy już ruszyły, szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo odejdzie latem do Manchesteru City
Źródło: Obóz przetrwania dla rodzin i zajęcia ze specjalistami. Sursum Corda rusza z nowym projektem