Nowy Sącz: Możesz zostać dyplomowanym świętym Mikołajem. Sprawdź jak!

2021-11-24 13:14 MR
List do mikołaja
Autor: www.mikolaj.sc.org.pl Jeden z listów, który napisali podopieczni Sursum Corda

Wystarczy wybrać list napisany przez dziecko i spełnić jego marzenia. Ruszyła kolejna edycja akcji „Zostań dyplomowanym świętym Mikołajem”, którą od wielu lat organizuje stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza. Na prezenty czeka blisko 100 dzieci.

O czym marzą młodzi sądeczanie?

Na stronie www.mikolaj.sc.org.pl (kliknij TUTAJ) można przeglądać listy, które napisali podopieczni programu „Na ratunek”, który realizuje stowarzyszenie Sursum Corda, ale też ich rodzeństwo. W wielu przypadkach listy pomogli napisać rodzice. Teraz Stowarzyszenie szuka pomocników Mikołaja, którzy wybiorą listy, kupią prezenty i przygotują paczki.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Gdańsku

Mamy 91 listów. Dzieci marzą o różnych rzeczach. To głównie lalki, misie, samochody na pilota, grające zabawki. Zapraszamy osoby, które chciałyby spełnić takie wyjątkowe marzenia do pomocy, żeby pomóc tym dzieciom i umilić im życie – mówi Halina Rams z Sursum Corda.

Pomóc można na dwa sposoby

Osoby, które zdecydują się na pomoc, mogą to zrobić na dwa sposoby. Albo samemu kupić prezent w sklepie internetowym i jako miejsce dostawy wskazać Stowarzyszenie Sursum Corda, albo wpłacić darowiznę na zakup prezentu. Ważne, żeby pospieszyć się, bo prezenty do Sursum Corda muszą trafić do 6 grudnia. Potem święty Mikołaj przekaże je dzieciom.

Źródło: Nowy Sącz: Możesz zostać dyplomowanym świętym Mikołajem. Sprawdź jak!