Miał w mieszkaniu 300 gramów narkotyków. Grozi mu 10 lat więzienia

2022-05-04 16:40 AMW
Narkotyki w mieszkaniu sadeczanina
Autor: KMP Nowy Sącz

Sądecka policja zatrzymała 27-letniego mieszkańca Nowego Sącza u którego w mieszkaniu znaleziono blisko 300 gramów różnych narkotyków. Wartość zarekwirowanego towaru oszacowano na około 30 tysięcy złotych.

Do zatrzymania mężczyzny doszło pod koniec kwietnia. Funkcjonariusze sądeckiej policji zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej pojawili się w miejscu zamieszkania 27-latka. Mężczyzny nie zastali jednak w domu. Mundurowi podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych znaleźli spore ilości różnych narkotyków.

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?

- W jego mieszkaniu mundurowi znaleźli worki strunowe z białym proszkiem i suszem roślinnym. Po przebadaniu i zważeniu tych substancji okazało się, że sądeczanin posiadał ponad 160 gramów amfetaminy, blisko 120 gramów psychotropowego MDPV oraz kilkanaście gramów marihuany- informuje Barbara Leśniak z KMP w Nowym Sączu.

Po przeszukaniu mieszkania 27-latek sam zgłosił się na policję. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!