Serce dla zakochanych pojawiło się na rynku w Nowym Sączu

i

Autor: Darek Ryś Serce dla zakochanych pojawiło się na rynku w Nowym Sączu

Nowy Sącz kusi zakochanych. Na rynku pojawiło się wielkie czerwone serce

2022-02-12 14:57

Małą niespodziankę dla wszystkich zakochanych z okazji Walentynek przygotował Nowy Sącz. Na miejskim rynku zamontowano czerwone serce.

Serce jest zaprojektowane tak, żeby zakochane pary swobodnie mogły sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dowolnie można też wybrać tło takiej fotografii. Wszystko zależny od naszych pomysłów.

Zapraszam wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i regionu, którzy chcą udokumentować swoją miłość na miejski rynek – mówi prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

W Dniu Zakochanych na mieszkańców Nowego Sącza czekają też inne wydarzenia. 14 lutego Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z jedną z najpoczytniejszych polskich autorek literatury kobiecej Krystyną Mirek. Spotkanie zaczyna się o godzinie 17:00 w sali reprezentacyjnej w nowosądeckim ratuszu. Obowiązują bezpłatne bilety wstępu, które można dostać w wypożyczalni Biblioteki Głównej przy ulicy Franciszkańskiej 11.   

Walentynkowy wieczór można też spędzić w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu,  który także pomyślał o zakochanych.  

Quiz. Jaki to był tydzień [12 lutego]

Pytanie 1 z 10
Oficjalne wskaźniki sprawiały, że tegoroczna waloryzacja emerytur byłaby zaskakująco niska. Jaką decyzję podjął rząd

Na muzyczne Walentynki zaprasza też MOK w Nowym Sączu. Będzie to koncert Mateusza Ziółko pod tytułem „Światowe love songi”. Początek koncertu o godzinie 19:00

Wcześniej, bo 13 lutego o godzinie 19:00 na scenie w MOK pojawi grupa BLE BLE. Będzie to połączenie porywczości rocka, liryczność poezji śpiewanej i spontaniczności jazzu. Wszystko w lekko popowej formie. 

Bilety na te wydarzenia można kupować na stronie internetowej nowosądeckiego MOK. 

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Nowy Sącz kusi zakochanych. Na rynku pojawiło się wielkie czerwone serce