Nowy punkt widokowy powstanie w regionie. Zobacz gdzie!

2021-07-11 11:35 DR
Nowy punkt widokowy powstanie w gminie Stary Sącz
Autor: Kazimierz Gizicki / FB Nowy punkt widokowy powstanie w gminie Stary Sącz

O nowej atrakcji dla turystów myśli gmina Stary Sącz. Będzie to kolejny punkt widokowy. Tym razem taką platformę zaplanowano w Przysietnicy. Pierwsze plany i pomysły już są.

Platforma w Przysietnicy ma powstać na górze Targowisko. Władze Starego Sącza liczą, że będzie to kolejne miejsce w gminie, które do Starego Sącza przyciągnie turystów.

Punkt na wysokości 560 metrów nad poziomem morza na pewno przyczyni się do zwiększenia oferty turystycznej i atrakcyjności tej miejscowości - pisze w mediach społecznościowych Kazimierz Gizicki wiceburmistrz Starego Sącza.

Posłuchaj Kazimierza Gizickiego zastępcy burmistrza Starego Sącza

Pieniądze na budowę takiego punktu gmina Stary Sącz chce wydać z pomocy jaką dostała w ramach Rządowego Programu wsparcie Gmin Górskich.

QUIZ. Polska polityka od 1990 roku. Zna się na niej rzekomo każdy Polak. Udowodnij to

Pytanie 1 z 15
Który zespół wykonywał utwór disco polo dedykowany Aleksandrowi Kwaśniewskiemu?

Byłby to już kolejny taki punkt widokowy w gminie Stary Sącz. Ogromną popularnością wśród turystów od lat cieszy się taras widokowy, który zbudowano w Woli Kroguleckiej. Prawdziwym hitem ma być jednak „Leśne Molo”, które powstaje na Miejskiej Górze. Na spacer w koronach drzew będzie można się tam wybrać jeszcze tego lata.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nowy punkt widokowy powstanie w regionie. Zobacz gdzie!