Nowocześnie i wygodnie będzie na kolejnych oddziałach szpitala w Nowym Sączu. Prace trwają!

2021-07-27 16:14 DR
Kolejne oddziały szpitala w Nowym Sączu doczekają się remontów
Autor: Dariusz Ryś Kolejne oddziały szpitala w Nowym Sączu doczekają się remontów

Kolejne oddziały w szpitalu w Nowym Sączu doczekają się remontu. Na początek fachowcy zabrali się za Oddział Neurologii. Tam prace potrwają do 15 września.

Po zakończeniu remontu znacznie poprawi się komfort zarówno leczonych tam pacjentów, jak i personelu medycznego, który na neurologii pracuje.

Zaplanowano tam między innymi roboty rozbiórkowe, tynkowe, malarskie, a potem wymianę drzwi, a także płytek na podłogach i ścianach. Powstanie też łazienka dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych - mówi Agnieszka Zelek Rachtan rzecznik prasowy szpitala w Nowym Sączu.

Mówi Agnieszka Zelek rzecznik szpitala w Nowym Sączu

Modernizacja Oddziału Neurologii ma się zakończyć do połowy września. Później fachowcy zabiorą się za Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. Tam prace potrwają do 9 listopada i także będzie to remont generalny. Roboty na wspomnianych oddziałach będą w sumie kosztować prawie 4 mln złotych.

QUIZ. Wakacyjne hity książkowe. Wiesz kto jest ich autorem? 8/10 punktów to absolutne minimum!

Pytanie 1 z 10
Autorką serii książek o przygodach młodego czarodzieja, Harrego, jest:

W ostatnich latach w szpitalu w Nowym Sączu odnowiono już kilka oddziałów, zbudowano też nowy pawilon ginekologiczno - położniczy, a także nowe skrzydło onkologii. Wokół szpitalnych budynków powstało też kilkadziesiąt nowych miejsc postojowych.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Nowocześnie i wygodnie będzie na kolejnych oddziałach szpitala w Nowym Sączu. Prace trwają!