Nie zatrzymała go mgła ani ograniczenie prędkości.  Pirat drogowy stracił prawo jazdy!

i

Autor: KMP Nowy Sącz Nie zatrzymała go mgła ani ograniczenie prędkości. Pirat drogowy stracił prawo jazdy!

Nowy Sącz

Nie zatrzymała go mgła ani ograniczenie prędkości. Pirat drogowy stracił prawo jazdy!

2023-11-14 10:13

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali pirata drogowego, który jedną z ulic w mieście w terenie zabudowanym pędził z prędkością 122 kilometrów na godzinę. Mężczyzna zapłacił wysoki mandat.

Rozpędzony samochód na ulicy Tarnowskiej zauważył patrol grupy SPEED. Pojazd jechał bardzo szybko. Kierowcy nie przeszkadzało ani ograniczenie prędkości, ani gęsta mgła.

Wszystko działo wieczorem na ulicy Tarnowskiej w Nowym Sączu. Policjanci zauważyli tam osobową skodę, której kierowca nie zważając na gęstą mgłę, jechał z dużą prędkością.W związku z tym, że wideorejestrator wskazał 122 kilometry na godzinę, co oznacza, że kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 72 kilometry na godzinę mundurowi zatrzymali go do kontroli - mówi Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

Za popełnione wykroczenie policjanci 25-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego ukarali mandatem w wysokości 2,5 tysięcy złotych. Na konto kierowcy trafiło też 15 punktów karnych. Mężczyzna na 3 miesiące stracił też prawo jazdy.

Gdzie leży to miasto? QUIZ Wskaż województwo i rozwiąż quiz geograficzny

Pytanie 1 z 10
Reda to miasto w województwie:

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Nie zatrzymała go mgła ani ograniczenie prędkości. Pirat drogowy stracił prawo jazdy!