Nadal można licytować na aukcjach WOŚP w Nowym Sączu

2022-02-02 7:51 MR
Wolontariusze podczas 30. finału WOŚP w Nowym Sączu
Autor: Katarzyna Bielak, żródło: www.facebook.com/wospnowysacz Wolontariusze podczas 30. finału WOŚP w Nowym Sączu

Mimo że finał zakończył się kilka dni temu, to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nadal gra i zbiera pieniądze. Cały czas trwają internetowe licytacje, które prowadzi nowosądecki sztab.

Nadal można wspierać WOŚP w Nowym Sączu

Liczenie pieniędzy cały czas trwa, a kwota rośnie. Za kilka tygodni dowiemy się ile dokładnie pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zebrał Nowy Sącz. Na dziś pewne jest 150 tysięcy złotych, bo właśnie tyle pieniędzy trafiło do puszek wolontariuszy, którzy kwestowali w Nowym Sączu. Na tym jednak nie koniec, bo w internecie cały czas trwają licytacje.

Disco on ice przyciąga na kryte lodowisko w Nowym Sączu tłumy

Mamy vouchery na różne zabiegi kosmetyczne, sporo rzeczy kolekcjonerskich, na przykład wędkę, która została zaprojektowana specjalnie dla naszego sztabu. Mamy również przedmioty, które należały do Andrzeja Bieniasza z zespołu Pudelsi. Podarowała nam je jego żona. Możemy również znaleźć ręcznie wyszywane ozdoby, które przygotowali twórcy ludowi z Sądecczyzny. Jest do wylicytowania lot szybowcem albo wycieczka do sejmu — mówi Monika Pogwizd z nowosądeckiego sztabu WOŚP.

Aukcje w internecie potrwają do końca lutego. Sporo pieniędzy zebrano także podczas licytacji prowadzony w trakcie finału, który odbył się na kampusie Wyższej Szkoły biznesu w Nowym Sączu. Złote Serduszko sprzedano za 3 tysiące złotych. Szczegóły dotyczące licytacji są na facebookowym profilu WOŚP Nowy Sącz.

Źródło: Nadal można licytować na aukcjach WOŚP w Nowym Sączu