Na własnej skórze przeżyli dachowanie samochodu. Powtórki już nie chcą!

i

Autor: Darek Ryś Na własnej skórze przeżyli dachowanie samochodu. Powtórki już nie chcą!

nowy sącz

Na własnej skórze przeżyli dachowanie samochodu. Powtórki już nie chcą!

2023-09-20 15:48

Co dzieje się z człowiekiem podczas dachowania samochodu? O tym można było się przekonać w Nowym Sączu. W mieście pojawił się specjalny symulator dachowania. Chętnych do testowania nie zabrakło.

W takim urządzeniu każdy odważny na własnej skórze i w bezpiecznych warunkach mógł się przekonać, czym dachowanie samochodu kończy się dla kierowcy i pasażerów. Szczególnie kiedy jedziemy za szybko i bez zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Chętnych do testowania symulatora dachowania nie brakowało. Odważni, którzy po kilku szybkich obrotach schodzili z fotela, przyznawali, że na drodze takiej przygody nie chcieliby przeżyć.

Posłuchaj policjantów i mieszkańców miasta

Symulator dachowania był jedną z atrakcji policyjnej akcji z okazji Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, które są organizowane w całej Europie przy okazji Europejskiego Tygodnia Mobilności.

Czy rozpoznasz słynne marki odzieżowe po logo? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Czy wiesz jakiej marki jest to logo?
Czy wiesz jakiej marki jest to logo?

Symulator był tylko częścią sądeckiej akcji, bo policjanci nie tylko zwracali uwagę na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, ale też promowali bezpieczne zachowania na drogach, a także informowali o zagrożeniach, jakie czekają na użytkowników dróg.

Symulator dachowania w Nowym Sączu

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Na własnej skórze przeżyli dachowanie samochodu. Powtórki już nie chcą!