Motomikołaje z Nowego Sącza ruszyli w drogę. Wiemy, gdzie będzie można ich spotkać

2021-12-04 14:00

Przygotowali setki paczek z prezentami i ruszyli w drogę. Dużo pracy w najbliższych dniach będą mieli Motomikołaje z Nowego Sącza, którzy właśnie zaczęli swoją świąteczną akcje.

Motomikołaje w drogę wyruszyli z miejskiego Rynku. W najbliższych dniach pojawią się w domach dziecka, w DPS-ach oraz w szpitalach, ale nie tyko. Motomikołaje odwiedzą też osoby starsze i samotnie mieszkające.

W paczkach znalazły się między innymi słodycze, pluszaki, zabawki, ale też przybory szkolne. W sumie Motomikołaje takich paczek chcą rozdać ponad 2 tysiące. Prezenty udało się przygotować dzięki sponsorom, ale też mieszkańcom miasta, którzy dołożyli się do tej akcji. Dary były też zbierane w szkołach. Motomikołaje w drodze będą co najmniej kilka dni bo teren, który chcą odwiedzić jest duży. To nie tylko Nowy Sącz, ale też okoliczne miejscowości.

Posłuchaj motomikołajów, mieszkańców Nowego Sącza i prezydenta miasta.

Motomikołaje z Nowego Sącza takie akcje organizują już od wielu lat. Rok temu paczki trafiły do 1500 osób. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Motomikołaje z Nowego Sącza ruszyli w drogę. Wiemy, gdzie będzie można ich spotkać