Młodzi złodzieje w rękach policji.  Okradli niezamknięte samochody

i

Autor: KMP Nowy Sącz Młodzi złodzieje w rękach policji. Okradli niezamknięte samochody

Nowy Sącz

Młodzi złodzieje w rękach policji. Okradli niezamknięte samochody

2023-09-28 14:35

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali złodziei, którzy okradli trzy niezamknięte samochody zaparkowane na prywatnych posesjach w Nowym Sączu. To dwaj nastolatkowie w wieku 19 i 17. Chłopcy już usłyszeli zarzuty.

Pod koniec lipca policjanci dostali trzy zgłoszenia od mieszkańców Nowego Sącza, które dotyczyły kradzieży z samochodów zaparkowanych na prywatnych posesjach na terenie miasta. Złodzieje ukradli pieniądze w sumie 2800 złotych, kartę bankomatową, dowód osobisty, prawo jazdy oraz inne dokumenty.

W efekcie pracy operacyjnej funkcjonariusze sądeckiej komendy ustalili, że za kradzieże odpowiada dwóch młodych mieszkańców Nowego Sącza w wieku 19 i 17 lat. Chłopcy usłyszeli już zarzuty - mówi Aneta Izworska z policji w Nowym Sączu.

Młodszemu zatrzymanemu policjanci przedstawili zarzut kradzieży, natomiast starszemu zarzuty kradzieży, kradzieży karty bankomatowej i innych dokumentów stwierdzających tożsamość.  Za te przestępstwa grozi kara do 5 lat więzienia.

Quiz. Aktorka, piosenkarka czy modelka? My podajemy nazwisko, ty wybierasz zawód

Pytanie 1 z 13
Izabela Trojanowska

Przy tej okazji policjanci proszą o zamykanie samochodów oraz parkowanie w miejscach oświetlonych. W samochodach nie zostawiajmy też portfeli, telefonów komórkowych, laptopów czy innych rzeczy, które mogą skusić złodziei.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Młodzi złodzieje w rękach policji. Okradli niezamknięte samochody