Mają zestawy kluczy, łatki oraz kleje. W CIT w Nowym Sączu naprawimy rower

2021-06-06 11:30 DR
W CIT w Nowym Sączu za darmo naprawimy rower. Są odpowiednie klucze i narzędzia
Autor: Darek Ryś W CIT w Nowym Sączu za darmo naprawimy rower. Są odpowiednie klucze i narzędzia

O turystach, którzy nasz region zwiedzają na rowerach pomyślało Centrum Informacji Turystycznej z Nowego Sącza. Sądeckie CIT dołączyło właśnie do specjalnej akcji, która promuje aktywny wypoczynek na dwóch kółkach.

W CIT w Nowym Sączu nie tylko dostaniemy mapy czy przewodniki z rowerowymi szlakami w regionie, ale też w przypadku awarii za darmo naprawimy nasz rower. Na miejscu czekają odpowiednie narzędzia i klucze.

Centrum Informacji Turystycznej w Nowym Sączu dołączyło do akcji organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i otrzymało certyfikat Miejsca Przyjaznego Rowerzystom. Oznacza to, że każdy rowerzysta, który będzie potrzebował skorzystać z narzędzi do naprawy swojego roweru będzie mógł to zrobić samodzielnie, nieodpłatnie przy naszym punkcie – mówi Tomasz Baliczek z Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Mówi Tomasz Baliczek z urzędu miasta Nowego Sącza

CIT w Nowym Sączu ma między innymi komplet kluczy, które służą do napraw rowerów, zestaw łyżek do zdejmowania i zakładania opon rowerowych, rozkuwacz do łańcucha rowerowego, zestaw łatek do opon z klejem i serwisową pompkę rowerową.

W pobliżu punktu znajdują się również stojaki, gdzie można zapiać rower. To miejsce jest też monitorowane.

Sonda
Euro 2021 - czy Polska wyjdzie z grupy?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Mają zestawy kluczy, łatki oraz kleje. W CIT w Nowym Sączu naprawimy rower