Leśne molo w Starym Sączu już prawie gotowe. Konstrukcja robi wrażenie! Zobacz zdjęcia!

2021-08-10 8:27

Na otwarcie tej atrakcji czeka wiele osób. Leśne molo, które wybudowano na Miejskiej Górze w Starym Sączu, jest już prawie gotowe. Są szanse na to, że pierwsi turyści wejdą na nie już w sierpniu.

Leśne molo to konstrukcja, którą zbudowano na Miejskiej Górze w Starym Sączu. Ścieżka zaczyna się na szczycie góry i  jest poprowadzona w koronach drzew. Spacerując nią, będzie można wejść na wysokość 18 metrów nad ziemią i stamtąd podziwiać panoramę miasteczka, ale też Beskid Sądecki czy Beskid Wyspowy.

Biblioteka pod chmurką

Będzie to na pewno wielka atrakcja. Przejście całej ścieżki będzie wydarzeniem dla tych, którzy mają stalowe nerwy i lubią adrenalinę. Połączenie leśnego molo z lasem na Miejskiej Górze stworzy świetny kompleks wypoczynkowy – mówi Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza.

Na Miejskiej Górze, przy ścieżce prowadzącej do leśnego molo pojawiły się też ogromne kule. W nich mają być zainstalowane urządzenia multimedialne, dzięki którym turyści bliżej poznają mieszkańców lasu na miejskiej górze.

QUIZ. Dokończysz przysłowie po czterech wyrazach? Nieliczni zdobędą więcej niż 6/10

Pytanie 1 z 10
Dokończ przysłowie: "Lepszy wróbel w garści..."

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Leśne molo w Starym Sączu już prawie gotowe. Konstrukcja robi wrażenie! Zobacz zdjęcia!