Koniec objazdów i utrudnień. Most nad Łubinką już po remoncie

2021-07-16 16:18 DR
Zakończył się remont mostu na ulicy Barskiej
Autor: Darek Ryś Zakończył się remont mostu na ulicy Barskiej

Koniec utrudnień na ulicy Barskiej w Nowym Sączu. Właśnie zakończył się remont mostu nad rzeką Łubinką. To dobra wiadomość dla kierowców i pieszych, bo prace remontowe powodowały duże utrudnienia w tej części miasta.

Remont mostu na ulicy Barskiej rozpoczął się pod koniec czerwca. Fachowcy między innymi wymienili dylatacje oraz asfaltową nawierzchnie. Dodatkowo zamontowano też nowe odwodnienie, remontu doczekały się też metalowe bariery oraz inne elementy tej przeprawy. Prace kosztowały 400 tysięcy złotych.

Kierowcy, którzy jeżdżą po Nowym Sączu muszą pamiętać też o innych remontach. W mieście drogowcy pracują na ulicy Racławickiej, Hoffmanowej, Pijarskiej oraz ulicy 29 Listopada.

Sonda
Czy jesteś za likwidacją 500 plus?

To jednak nie koniec, bo już wkrótce drogowcy zabiorą się też za ulicę Młyńską. Przy tej okazji będzie tam przebudowane skrzyżowanie ulicy Bulwar Narwiku – Krańcowej – Kilińskiego. Powstanie tam nowoczesne i bezpieczne rondo.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Koniec objazdów i utrudnień. Most nad Łubinką już po remoncie!