Kolejni piraci drogowi tracili prawa jazdy i płacili mandaty! Policja podsumowała weekendową akcję na drogach

2021-08-09 16:11 DR
Kolejna policyjna akcja na drogach.  Znowu posypały się mandaty
Autor: KMP Nowy Sącz Kolejna policyjna akcja na drogach. Znowu posypały się mandaty

Policjanci z Nowego Sącza podsumowali swoją kolejną akcję na drogach. Pod szczególnym nadzorem znalazły się obwodnice Nowego i Starego Sącza oraz wielkopowierzchniowe parkingi. Między innymi przy rondzie Solidarności, PARK&RIDE w Starym Sączu, a także przy galeriach handlowych.

W czasie działań, prowadzonych głównie w godzinach wieczorno-nocnych, funkcjonariusze skontrolowali 240 pojazdów, ujawnili 238 wykroczeń, w tym aż 166 dotyczących przekroczenia dopuszczalnej prędkości.

Policjanci zatrzymali 14 dowodów rejestracyjnych w głównej mierze za zły stan techniczny pojazdu. W 4 przypadkach z uwagi na przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h zatrzymali kierującym prawo jazdy- mów Justyna Basiaga z policji w Nowym Sączu.

Rekordzista jechał Alejami Piłsudskiego w Nowym Sączu z prędkością 124 kilometrów na godzinę, czyli przekroczył prędkość o 64 kilometry na godzinę.

Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
60 + 6 ⋅ 10 = ?

Policja z Nowego Sącza ostrzega, że takie akcje będą powtarzane.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Piraci drogowi tracili prawa jazdy i płacili mandaty! Policja podsumowała weekendową akcję na drogach