Kolejne roboty drogowe w regionie sądeckim

i

Autor: Darek Ryś Kolejne roboty drogowe w regionie sądeckim

Kierowcy uważajcie. Będą kolejne utrudniania na drogach w regionie sądeckim

2021-11-21 11:21

Na poniedziałkowe utrudnienia drogowe muszą się przygotować kierowcy z regionu sądeckiego. Tym razem z gminy Krynicy Zdrój oraz Piwniczna Zdrój.

W poniedziałek, 22 listopada między godziną 8:00, a 16:00 nie będzie można przejechać kawałkiem powiatowej trasy Berest - Mochnaczka Wyżna.

Ta droga będzie zamknięta dla ruchu na odcinku od skrzyżowania z drogą wojewódzką numer 981 na długości około 800 metrów - mówi  Maria Olszowska z nowosądeckiego starostwa powiatowego.

Zamknięty odcinek będzie można ominąć drogą krajową numer 75 i drogą wojewódzką numer 981.

W poniedziałek, 22 listopada drogowe utrudnienia będą też czekać na kierowców z gminy Piwniczna Zdrój. Tam częściowo zamknięty będzie kawałek powiatowej trasy w kierunku Łomnicy. Takie ograniczenie zaplanowano tam między godziną 8:00, a 16:00.

W tym przypadku niestety nie da się wyznaczyć objazdu.

QUIZ. Najważniejsze wydarzenia tygodnia

Pytanie 1 z 12
Polski Ład, który wejdzie od stycznia zapewni...

Drogowcy zaznaczają jednak, że prace na wspomnianych drogach będą wykonywane tylko przy dobrej pogodzie. Dlatego planowane terminy zamknięcia mogą się zmienić.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Kierowcy uważajcie. Będą kolejne utrudniania na drogach w regionie sądeckim