Grożą im nawet 3 lata więzienia. Młodzi mężczyźni wpadli z marihuaną i amfetaminą

2021-04-14 12:17 DR
 Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Grożą im 3 lata więzienia
Autor: KMP Nowy Sącz Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Grożą im 3 lata więzienia

Policjanci z Nowego Sącza zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy mieli przy sobie marihuanę i amfetaminę. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Jeden z mężczyzn, 27-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Samochód, którym jechał policjanci zatrzymali na ulicy Śniadeckich. W samochodzie wyczuwalna była silna woń marihuany. Dlatego mundurowi przeprowadzili kontrolę.

U kierującego 27-letniego sądeczanina ujawnili zwitek folii z zawartością suszu roślinnego. Po sprawdzeniu ujawnionej substancji narkotesterem, potwierdziło się, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do sądeckiej komendy -mówi Justyna Basaga z policji w Nowym Sączu.

Kolejnego mężczyznę, którego policjanci podejrzewali o posiadanie narkotyków zatrzymali mundurowi ze Starego Sącza. 23 latek narkotyki miał w domu.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny, funkcjonariusze znaleźli marihuanę i amfetaminę. Ten mężczyzna także usłyszał zarzut posiadania narkotyków - dodaje Justyna Basiaga

Sonda
Czy dostałeś kiedyś mandat za przekroczenie prędkości?

Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, za posiadanie środków odurzających mężczyznom grozi do 3 lat więzienia.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Źródło: Grożą im nawet 3 lata więzienia. Młodzi mężczyźni wpadli z marihuaną i amfetaminą