Fundacja Renovo prosi o materiały budowlane

2023-03-31 14:00 MR
Dom w Januszowej, który buduje fundacja Renovo
Autor: Fundacja Renovo Dom w Januszowej, który buduje fundacja Renovo

Od kilku miesięcy trwają prace przy budowie domu dla rodziny z Januszowej koło Nowego Sącza. Rodzice razem z czwórką dzieci mieszkają w garażu zaadaptowanym na mieszkanie. Fundacja Renovo wybudowała dla rodziny dom. Potrzeba jednak materiałów na jego wykończenie.

Januszowa. Fundacja Renovo buduje dom dla swoich podopiecznych

Potrzeby są ogromne! Cały czas trwa zbiórka pieniędzy i materiałów budowlanych na wykończenie domu dla rodziny z Januszowej koło Nowego Sącza. Buduje go fundacja Renovo. Budynek jest w stanie surowym zamkniętym. Teraz zaczynają się prace w jego wnętrzu. Potrzeba dosłownie wszystkiego. Im szybciej uda się zebrać materiały, tym szybciej rodzina wprowadzi się do domu.

Gigantyczna palma wielkanocna w Nowym Sączu

Mamy już stan surowy zamknięty z instalacją hydrauliczna, zostaje nam jeszcze instalacja elektryczna. Za chwile trzeba będzie zrobić schody, płytki do łazienek, potem drzwi, panele. Te wszystkie materiały są teraz bardzo drogie. Dla nas każda pomoc się liczy. Jeżeli ktoś ma na przykład 5 regipsów do oddania, to także je przyjmiemy – mówi Dawid Zawiliński z fundacji.

Osoby lub firmy, które mogą przekazać materiały, powinny kontaktować się z fundacją. Numery telefonów znajdziecie na www.fundacjarenovo.pl

Źródło: Fundacja Renovo prosi o materiały budowlane