Duże pieniądze chcą przekazać potrzebującym. Co trzeba zrobić, żeby dostać wsparcie?

2021-07-20 8:53 MR
Ekipa Positive Ways z prezydentem Ludomirem Handzlem
Autor: Michał Rejduch Ekipa Positive Ways z prezydentem Ludomirem Handzlem

Mają szybkie i wypasione samochody i pomagają potrzebującym. Mowa o członkach ekipy Positive Ways z Nowego Sącza, którzy chcą przekazać dużą kasę na pomoc najbardziej potrzebującym. Kwoty zdradzać nie chcą, ale wiadomo, że jest sześciocyfrowa. Do pomocy można zgłosić każdego!

Akcję koordynuje Urząd Miasta Nowego Sącza. Do końca tego tygodnia chętni, którzy chcą zgłosić osoby potrzebujące pomocy, powinny wypełnić specjalny wniosek i przesłać go do urzędu. Do tej pory ekipa Positive Ways z Nowego Sącza przekazała pieniądze na kosztowne leczenie, czy operacje wielu osobom.

Sądecka biblioteka zaprasza w podróż do czasów PRL-u

W ostatnim czasie podczas licytacji przedmiotów, które organizowaliśmy w różnych miejscach Polski, zebraliśmy ponad milion dwieście tysięcy złotych. Zdecydowaliśmy, że chcemy się podzielić tymi pieniędzmi z sądeczanami. Chcielibyśmy, żeby jak najwięcej osób skorzystało z pomocy – wyjaśnia Krzysztof Horowski z Positive Ways.

Rok temu ekipa Positive Ways przekazała Stowarzyszeniu „Nadzieja” ponad 170 tysięcy złotych. Tym razem członkowie chcą przekazać pieniądze dla potrzebujących mieszkańców Nowego Sącza na leki, pokrycie kosztów operacji, czy wsparcie. Wniosek o pomoc można pobrać TUTAJ i przesłać do ratusza do piątku. Do kogo trafi pomoc, to okaże się jeszcze w te wakacje.

Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Poniższy znak ostrzega o:
Te znaki drogowe spotykasz najrzadziej. Znasz je wszystkie? [QUIZ]

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Duże pieniądze chcą przekazać potrzebującym. Co trzeba zrobić, żeby dostać wsparcie?