Co budują w parku przy ul. Kraszewskiego? Niektórym pomysł się spodoba!

2022-05-02 8:45 MR
Park przy ul. Kraszewskiego w Nowym Sączu
Autor: Michał Rejduch Park przy ul. Kraszewskiego w Nowym Sączu

Jest tu nowy plac zabaw, siłownia plenerowa, a niebawem będzie można skorzystać z nowej atrakcji. Pojawi się ona tej wiosny na terenie zielonym koło bloków przy ul. Kraszewskiego w Nowym Sączu. Teren już został przygotowany. Co tu powstanie?

Atrakcja, jakiej tu nie było

Nowe boisko sportowe dla dzieci powstaje przy Bulwarze Rysiów w Nowym Sączu. Znajdzie się ono w pobliżu niedawno wyremontowanego placu zabaw przy ul. Kraszewskiego i siłowni plenerowej. Są szanse, że będzie można z niego skorzystać jeszcze w maju. Będzie to trawiaste boisko.

Muszyna zaprasza do ogrodów tematycznych

To będzie boisko dla dzieci i młodzieży. Jest ono wyznaczone w takim miejscu, w którym nie zostaną zniszczone żadne drzewa i krzewy. Pojawią się tam bramki. Cały czas trwają przygotowania tego terenu. Boisko znajdzie się pomiędzy blokami a rzeką Kamienicą. Od dawna mieszkańcy osiedla prosili, żeby coś z tym terenem zrobić. Do tej pory wyremontowaliśmy plac zabaw, miasto postawiło tam siłownię plenerową, a teraz powstanie tu małe boisko sportowe – wyjaśnia Ryszard Jasiński, wice prezes Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Tu warto dodać, że rok temu na placu zabaw, który jest przy ulicy Kraszewskiego, wymieniono wszystkie karuzele, huśtawki i urządzenia do zabaw. Boisko ma być gotowe już w maju.

Źródło: Co budują w parku przy ul. Kraszewskiego? Niektórym pomysł się spodoba!