Armatki śnieżne na stokach pracują.  Sezon narciarski coraz bliżej!

i

Autor: PKL Jaworzyn Krynicka Armatki śnieżne na stokach pracują. Sezon narciarski coraz bliżej!

region

Armatki śnieżne na stokach pracują. Sezon narciarski coraz bliżej!

2023-11-19 14:30

Fani białego szaleństwa już mogą odliczać czas. W naszym regionie mocno przyspieszyły przygotowania do sezonu narciarskiego. Na największych stacjach właśnie zaczyna się śnieżenie stoków.

Armatki ruszyły między innymi na stacjach na Podhalu. Śnieżenie trwa na zakopiańskiej Harendzie czy w Czarnej Górze. Jeżeli pogoda będzie pomagać, to w kolejnych dniach armatki ruszą na kolejnych stacjach na Podhalu.

Podhale to jednak nie jedyne miejsce, gdzie trwają przygotowania do sezonu narciarskiego. W ten weekend armatki śnieżne ruszyły też na Jaworzynie Krynickiej.

Zaczynamy. Za nami pierwsza noc śnieżenia w tym sezonie. Armaty odpalone sypią aż miło. Trzymajcie kciuki za solidne minusy – informuje w mediach społecznościowych stacja PKL Jaworzyna Krynicka

Armatki śnieżne pracują też w Tyliczu koło Krynicy. Tamtejsza stacja Master-ski sezon planuje rozpocząć już 25 listopada.

Co wiesz o Bożym Narodzeniu? Ten quiz jest prosty jak barszcz

Pytanie 1 z 10
Gdzie urodził się Jezus?

W tym sezonie za relaks na stoku zapłacimy trochę więcej. Stacje narciarskie, które właśnie przygotowują się do zimy zapowiadają, że ceny karnetów będą wyższe średnio o 5 procent.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Źródło: Armatki śnieżne na stokach pracują. Sezon narciarski coraz bliżej!