Wakacyjne czartery z łódzkiego lotniska. Dokąd polecimy?

2022-01-27 15:00 GM Konsultacja: fed
czartery z Łodzi
Autor: mat. UML

Jest szansa na sezonowe ożywienie łódzkiego lotniska. Już w czerwcu polecimy na wakacje do kilku krajów oferujących wypoczynek nad lazurowym wybrzeżem.

Z łódzkiego lotniska wystartują czartery do trzech państw, o ile łodzianie wykupią wystarczającą liczbę biletów - mówi rzeczniczka portu Wioletta Gnacikowska. Z  Łodzi polecimy do Turcji, Bułgarii i na trzy greckie wyspy – Kretę, Rodos i Zakynthos. W biurach podróży jest teraz najbogatsza oferta hoteli i najlepsze ceny. Bez pośpiechu i przepłacania można znaleźć miejsce na spędzenie letniego urlopu w uroczym Nessebarze, na spokojnej wyspie Zakynthos, czy w rodzinnym hotelu z aquaparkiem w tureckiej Antalyi – dodaje W. Gnacikowska.

Turcja i Bułgaria rokrocznie chętnie są wybierane przez łodzian za miejsca wakacyjnego wypoczynku. - W zeszłym roku z naszego lotniska do Turcji poleciało prawie 13 tysięcy pasażerów. Samoloty były niemalże w całości wypełnione, a kupno biletów na ostatnią chwilę było bardzo utrudnione – przypomina rzeczniczka łódzkiego portu.

Póki co z łódzkiego lotniska możemy polecieć do Londynu, Dublina, Nottingham i Kijowa. A już 28 stycznia na łódzkim lotnisku będzie można się zaszczepić przeciwko covid-19. W godz. 11.30-13 szczepieni będą dorośli, którzy chcą przyjąć pierwszą, drugą lub trzecią dawkę. Nie ma wcześniejszych zapisów.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Pierwsza robokelnerka w Łodzi!
Źródło: Nowe wakacyjne kierunki z łódzkiego lotniska! Dokąd polecimy?