Tragedia koło Pajęczna. 19-latka uderzyła w ludzi stojących przy drodze. Jedna osoba zginęła [ZDJĘCIA]

2021-12-20 12:17 fed

Śmiertelny wypadek w Makowiskach. W niedzielę, późnym wieczorem, 19-letnia kierująca uderzyła oplem w grupę osób stojących na chodniku. Jedna osoba zginęła, trzy zostały ranne.

Zdarzenie miało miejsce po godz. 22, w niedzielę 19. W Makowiskach, na drodze krajowej nr 42, kierująca oplem 19-letnia mieszkanka powiatu pajęczańskiego straciła panowanie nad pojazdem zjechała na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu.

- Pojazd został wyrzucony w powietrze i z wielkim impetem uderzył w cztery osoby stojące na chodniku - informują policjanci. - 60-letnia kobieta pomimo długiej reanimacji poniosła jednak śmierć na miejscu. 26-letni mężczyzna i 23-letnia kobieta w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitala. Ponadto potrącona 48-latka w stanie niezagrażającym życiu została również przewieziona do szpitala. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia teraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Początek remontu Wojska Polskiego
Źródło: Tragedia koło Pajęczna. 19-latka uderzyła w ludzi stojących przy drodze. Jedna osoba zginęła [ZDJĘCIA]