Śmiertelny wypadek na S8

i

Autor: mat. policji

ŚMIERTELNY WYPADEK na S8. Przechodził przez drogę ekspresową! Został potrącony

2021-12-17 13:42

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S8, na terenie gminy Wolbórz. W wyniku potrącenia przez samochód osobowy śmierć na miejscu poniósł 54-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, 16 grudnia około godziny 20.40 w miejscowości Proszenie w gminie Wolbórz, na 335,2 km drogi ekspresowej S8.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni kierujący bmw jechał drogą S8 w kierunku Warszawy potrącił pieszego przechodzącego przez jezdnię z prawej strony na lewą w miejscu niedozwolonym - czytamy w policyjnym komunikacie. - W wyniku zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący bmw 58-letni mieszkaniec Warszawy był trzeźwy. Pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności wypadku drogowego wyjaśniają pod nadzorem prokuratury Rejonowej w Piotrkowie Trybunalskim piotrkowscy policjanci.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Początek remontu Wojska Polskiego
Źródło: ŚMIERTELNY WYPADEK na S8. Przechodził przez drogę ekspresową! Został potrącony