SKANDAL! Rowerzysta wjechał na pasy i zaatakował gazem pieszych! Kto go rozpoznaje? [ZJDĘCIA]

2021-06-15 14:13 fed
Rowerzysta zaatakował pieszych
Autor: Pixabay.com/Facebook.com

Wjechał rowerem między przechodzących przez jezdnię pieszych, uderzył ich, a gdy zwrócili mu uwagę, że to przejście dla pieszych... miał zaatakować gazem. Poszkodowana łodzianka prosi na Facebooku o pomoc w identyfikacji napastnika. Sprawę zgłosiła też na policję. Kim jest tajemniczy agresor i czy zagraża innym mieszkańcom miasta?

Jak informuje na Facebooku pani Katarzyna, zdarzenie miało miejsce we wtorek (15 czerwca), po godz. 9 rano, gdy razem ze swoim chłopakiem przechodziła przez przejście dla pieszych na ul. Malborskiej przy Limanowskiego w Łodzi. Rowerzysta miał wjechać między parę.

- Uderzył mnie i chłopaka, po zwróceniu uwagi że to jest przejście dla pieszych rzucił się na nas z gazem pieprzowym - relacjonuje łodzianka.

Po całym zajściu, mężczyzna wsiadł na swój rower i odjechał w kierunku Teofilowa.

- Policja i pogotowie przyjechało opatrzyło mnie i chłopaka, a zeznania zostały spisane. Jednak jak się dowiedzieliśmy jest mała szansa na złapanie przestępcy - pisze pani Katarzyna.

Dlatego, kobieta prosi internautów o pomoc w zidentyfikowaniu napastnika.

- Nie dajmy się zastraszyć. Nie pozwólmy żeby bandyta był bezkarny - czytamy w jej poście. - Udało mi się zrobić zdjęcia temu człowiekowi. Ktokolwiek wie kim on jest, gdzie odjechał dalej, gdzie przebywa, niech nie będzie obojętny i da mi znać, a ja dalej przekażę informację na policję.

Raport z anteny 15.06, godz.10
Źródło: SKANDAL! Rowerzysta wjechał na pasy i zaatakował gazem pieszych! Kto go rozpoznaje? [ZDJĘCIA]