Gwiazdy Rancza w serialowych Wilkowyjach!

i

Autor: EP

Gwiazdy Rancza w serialowych Wilkowyjach! Miłośnicy serialu przyjechali z całego kraju! FOTO

2021-08-15 16:10

Tysiące fanów zjechało do Jeruzala na Jarmark Folkowy w Wilkowyjach, a gwiazdy kultowego serialu osłaniają swoje gwiazdy.

Jeruzal przeżywa prawdziwe oblężenie, zjechali tu miłośnicy Rancza z całego kraju. Serial kręcono przez ponad 10 lat, powstało 10 sezonów i 130 odcinków. Miejscowość jest znana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dziś okazja jest wyjątkowa, bo na placu przed kościołem i sklepem Więcławskiej twórcy odsłaniają gwiazdy. Na miejscu jest nasza reporterka Ela Piotrowska, która jest wielką fanką kultowego serialu i współautorką książki "Ranczo. Kulisy serialu wszech czasów"

- Jest tu rodzinna, serdeczna atmosfera. Uroczystość prowadzi reżyser Wojciech Adamczyk, który tak jak na plan, zaprasza swoją ekipę na odsłonięcia gwiazd. Swoje gwiazdy odsłonili Marta Lipińska czyli Michałowa, Artur Barciś czyli Czerepach, Francesca czyli Ania Iberszer, Magdalena Kuta- Lodzia, Sylwester Maciejewski czyli Solejuk, Bogdan Kalus-Hadziuk i Pietrek czyli Piotr Pręgowski. Są z nami producent Rancza Maciej Strzembosz, współscenarzysta Jerzy Niemczuk, producent Paweł Mantorski, którzy oczywiście też mają swoje gwiazdy. Przed sklepem Więcławskiej tradycyjnie stoi kolejka po mamroty, a interesu pilnuje Więcławski czyli Grzegorz Wons. Pozostali członkowie ekipy nie mogli dziś dotrzeć do Jeruzala, ale zapewniają, że ma wyjątkowe miejsce w ich sercach i pamięci. Aktorzy, reżyser i członkowie ekipy są oblegani, rozdają autografy, pozują do zdjęć i rozmawiają z fanami. Jak zwykle nie zawiedli Ranczersi, zaprzyjaźnieni z ekipą fani, którzy przyjeżdżali na plan i statystowali. Dziś chętnie pokazują nowym fanom znane z serialu miejsca, znają tu każdy zakamarek i czują się jak w domu. Reżyser Wojciech Adamczyk opowiada anegdoty i odpowiada na tysiące pytań. Wiele osób spełniło swoje marzenie, odwiedzili miejsca znane z serialu, spotkali się ze swoimi ulubionymi aktorami. Aktorzy są szczęśliwi, że znowu mogli spotkać się w tym wyjątkowym miejscu z reżyserem i twórcami serialu oraz wiernymi widzami. Artur Barciś nie ukrywał wzruszenia, a Marta Lipińska podkreślała, że Michałowa to jest jej ulubiona rola. Widzowie byli zaskoczeni, że Magdalena Kuta ma zupełnie inną fryzurę niż Lodzia, ale komplementowali aktorkę i zachwycali się jej poza serialowym wyglądem. Wszyscy artyści zapewniają, że Ranczo odegrało ważną rolę w ich życiu. Cieszyli się, że po długiej przerwie mogli się znowu spotkać. Z sentymentem wspominają kręcenie serialu i wspólnie spędzony czas, podkreślają, że w ekipie panowała wyjątkowa  atmosfera, a to sprzyjało dobrej współpracy - relacjonuje nasza reporterka.

Fani zaśpiewali twórcom Rancza sto lat i podziękowali za serial, którego odcinki rekordziści oglądają nawet po kilkaset razy. Dzięki Ranczu Jeruzal i gmina Mrozy stały się atrakcją turystyczną, powstał specjalny szlak śladem filmowych lokacji, a turyści przyjeżdżają tu z najdalszych zakątków Polski i z zagranicy. Rondo Gwiazd serialu "Ranczo" to 41 mosiężnych tablic poświęconych twórcom i aktorom tej kultowej produkcji. Wmurowane są wokół fontanny na rynku w Jeruzalu. Dla każdego fana to teraz obowiązkowy punkt wizyty w filmowych Wilkowyjach.

Zobaczcie zdjęcia z serialowych Wilkowyj

Święto Wojska Polskiego. Przemarsz wojsk ulicami Warszawy
Źródło: Gwiazdy Rancza w serialowych Wilkowyjach! Miłośnicy serialu przyjechali z całego kraju! FOTO