Giełda samochodowa w Łodzi. Przyciąga klientów, ale sprzedawcy nie są zadowoleni

2022-12-18 11:32

W Łodzi jest wiele miejsc gdzie można trafić na ciekawe rzeczy. Warto je sprawdzić zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Jednym z nich może być giełda samochodowa, gdzie wachlarz ofert jest naprawdę szeroki.

Okres przedświąteczny to czas gdy wszyscy zapominalscy biegają po sklepach, żeby znaleźć prezenty dla najbliższych. Często nie jest najgorszy sam zakup, tylko decyzja o tym co wybrać. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to warto wybrać się w miejsce gdzie może liczyć na duży wybór. Jednym z nich może być giełda samochodowa. Łodzianie dobrze wiedzą, że mimo nazwy znajdują się tam najróżniejsze przedmioty, które mogą być idealnym świątecznym prezentem lub posłużyć codziennemu użytkowi. Same ceny są bardzo konkurencyjne i można trafić na wiele ciekawych okazji.

W tym miejscu można spotkać wielu sprzedawców i jeszcze więcej klientów. Sznury zaparkowanych samochodów ciągną się przez spory kawałek ulicy. Jednak, mimo natłoku potencjalnych kupujących, handlarze nie są zadowoleni z obecnej sytuacji. Twierdzą, że sytuacja ma się coraz gorzej.

- Słabiej w tym roku. Dzisiaj ze dwie choinki sprzedaliśmy. Podejrzewam, że to kwestia sytuacji politycznej i gospodarczej. Na Święto Zmarłych ponoć też było słabiej w tym roku. Jeszcze może się rozpędzi, zobaczymy […] Sprzedajemy też krzewy i to akurat w tym roku idzie nie najgorzej, a co do choinek to też jest duża konkurencja. Wiadomo, w każdym markecie tych punktów jest sporo – mówi sprzedawca

Nie tylko sprzedający towary sezonowe mają problemy ze sprzedażą. Również handlarze ubraniami notują mniejsze zyski.

- Nie ma różnicy czy święta czy nie. Sprzedaję tyle samo. Ogólnie patrząc jest coraz gorzej.

Dron antysmogowy lata nad Łodzią
Źródło: Giełda samochodowa w Łodzi. Przyciąga klientów, ale sprzedawcy nie są zadowoleni