poród w Matce Polce

i

Autor: GM

Chora na covid matka urodziła zakażone dziecko. Walka o życie w Matce Polce

2021-12-16 14:43

Przez miesiąc walczyli o życie matki i dziecka. W łódzkim szpitalu Matki Polki urodziła się chora na covid dziewczynka. Matka nie była zaszczepiona. Tym razem wszystko skończyło się szczęśliwie.

Pani Agnieszka nie może powstrzymać łez, bo wie, że wraz z córeczką otarły się o śmierć. - Dziecko też było pozytywne, musiało zostać natlenione, sam poród też był skomplikowany, bo odkleiło się łożysko i miałam krwotok. Leżałam 10 dni pod respiratorem, przeżyłam, ale mogło się zakończyć inaczej.

Matka zobaczyła córeczkę dopiero miesiąc po narodzinach. - Dopiero wtedy pierwszy raz wzięłam ją na ręce. Dla matki jest to niewyobrażalne cierpienie.

Chorymi opiekował się kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii dr Bogusław Sobolewski. - Tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie, a mogło być różnie. Dlatego nie warto igrać z losem i trzeba się zaszczepić. Apeluję do wszystkich kobiet planujących założenie rodziny, by się szczepiły. Lekceważenie szczepień to igranie z życiem swoim i dziecka.

Mała Oliwka właśnie została wypisana do domu. A pani Agnieszka zapisuje się już na szczepienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Początek remontu Wojska Polskiego
Źródło: Dramatyczna walka o życie w szpitalu CZMP. Chora na covid matka urodziła zakażone dziecko!